HERKULES - CZYSZCZENIE DACHÓW
Open
X

O nas.

Zajmujemy się kompleksowym myciem dachów, elewacji,  konserwacją, czyszczeniem kostki brukowej, impregnacją, jak również wycinką drzew za pomocą dostępu linowego. Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju .

Działamy także na terenie całej Polski jak również wykonujemy zlecenia poza granicami naszego kraju.

Przy wykorzystaniu dostępu linowego dotrzemy w prawie każde miejsce bez konieczności korzystania z podnośników koszowych dzięki czemu koszty prac związanych z myciem dachówki bądź wycinką drzew są dużo niższe.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone impregnaty oraz środki czyszczące które dobierane są w zależności od rodzaju podłoża i stopnia zabrudzenia.

Poprzez fachową pracę i wykorzystanie najlepszego sprzętu firmy karcher jak również sprzętu do alpinizmu przemysłowego (Petzl, Singing Rock) zapewniamy najwyższy poziom wykonywanych usług.

Zapewniamy klientowi Gwarancję na usługi, ubezpieczenie ( NNW, OC ), doradztwo i dobór odpowiednich materiałów, pracę na najlepszym sprzęcie, doświadczenie i pracowników z odpowiednimi uprawnieniami oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych usług.

Każde zlecenie poprzedzamy bezpłatną wyceną oraz umożliwiamy bezpłatną prezentacje wykonywanych przez nas usług.

Posiadamy uprawnienia z dostępu linowego a co ważniejsze doświadczenie dzięki czemu potrafimy w bezpieczny sposób umyć dachówkę bądź wyciąć drzewo w pobliżu budynku. Nie niszcząc ogrodu zbędnymi rusztowaniami oraz ciężkim sprzętem. Zachęcamy do przeczytania opisu techniki naszej pracy.

Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o bezpieczeństwo pracowników ale także o podłoże na którym pracujemy, dlatego posiadamy pakiet ubezpieczeniowy (NNW oraz OC ), zapewniający gwarancje na wykonywane usługi.